05 800x600Chociaż temperatura na zewnątrz z pewnością jeszcze nie wiosenna, kalendarz w końcu wskazuje nam pierwszy dzień wiosny. Jej przywitanie w naszej szkole przybrało różne formy. Samorząd Szkolny przygotował atrakcje dla uczniów w postaci karaoke na długiej przerwie. Entuzjastów śpiewania nie znalazło się jednak wielu. Może to przesilenie wiosenne, jakaś słabość i brak entuzjazmu, a może jeszcze coś innego? W tym dniu wielu uczniów i nauczycieli przywdziało wiosenne barwy i desenie. Zielony, żółty, różowy i kwiaty, kwiatki, kwiatuszki… Niby niewiele, a jednak przyjemniej.

Na lekcjach też jakoś odmiennie. Ci, którzy witali Wiosnę w szkole, mieli okazję obejrzeć piękny film” Teoria wszystkiego”, poprowadzić część lekcji, wziąć udział w quizie czy zagrać w różnorodne gry edukacyjne. Te ostatnie cieszyły się niezwykłym wzięciem.

Radość była, a na ciepełko zaczekamy. Wiosna tuż tuż.