Menu

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 im. M. Skłodowskiej-Curie w Kędzierzynie-Koźlu

Podsumowanie tegorocznej edycji „Gorączki Złota”
Lekcja przyrody
Budynek Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie - ulica Stalmacha 20
Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Polonez w wykonaniu uczniów szkoły podczas Festiwalu Pieśni i Twórczości Patriotycznej
Budynek Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kędzierzynie-Koźlu - Ulica 1 Maja 3
Wycieczka w Bieszczady
Dzień Postaci z Bajek
Turniej Warcabowy z okazji Dnia Chłopaka
Marzenia do spełnienia, czyli Dzień Nauczyciela w PSP 6 na lirycznie i wesoło
Mistrzostwa Powiatu w Szachach Drużynowych
Festiwal Pieśni i Twórczości Patriotycznej
Przedświąteczna akcja dekorowania pierniczków i innych ciasteczek...
Festiwal Pieśni i Twórczości Patriotycznej

„Zachowaj trzeźwy umysł”- wśród nich nasz uczeń!

Do konkursu plastyczno-literackiego w ramach ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł” z naszej szkoły zgłoszono osiem prac uczniów naszej szkoły. Z formą literackiego autoportretu zmierzyli się : Julia Kowalkowska, Paulina Konkolewska, Emilia Kuszman, Zuzanna Wójtowicz, Olga Szczerska, Adam Jaglarz, Mieszko Miszczuk, Paweł Gierczak. Wśród laureatów znalazło się pięcioro uczniów z Kędzierzyna-Koźla, Paweł Gierczak – dziś absolwent naszej szkoły- jako jedyny został wyróżniony w kategorii pracy literackiej. Podczas spotkania w Urzędzie Miasta 13 września br. laureatom zostały wręczone nagrody książkowe i dyplomy. W przyszłorocznej kampanii zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych rozwijaniem swoich literackich zdolności i pasji.