„Zachowaj trzeźwy umysł”- wśród nich nasz uczeń!

Do konkursu plastyczno-literackiego w ramach ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł” z naszej szkoły zgłoszono osiem prac uczniów naszej szkoły. Z formą literackiego autoportretu zmierzyli się : Julia Kowalkowska, Paulina Konkolewska, Emilia Kuszman, Zuzanna Wójtowicz, Olga Szczerska, Adam Jaglarz, Mieszko Miszczuk, Paweł Gierczak. Wśród laureatów znalazło się pięcioro uczniów z Kędzierzyna-Koźla, Paweł Gierczak – dziś absolwent naszej szkoły- jako jedyny został wyróżniony w kategorii pracy literackiej. Podczas spotkania w Urzędzie Miasta 13 września br. laureatom zostały wręczone nagrody książkowe i dyplomy. W przyszłorocznej kampanii zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych rozwijaniem swoich literackich zdolności i pasji.