Menu

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 im. M. Skłodowskiej-Curie w Kędzierzynie-Koźlu

Wycieczka w Bieszczady
Budynek Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie - ulica Stalmacha 20
Lekcja przyrody
Polonez w wykonaniu uczniów szkoły podczas Festiwalu Pieśni i Twórczości Patriotycznej
Podsumowanie tegorocznej edycji „Gorączki Złota”
Przedświąteczna akcja dekorowania pierniczków i innych ciasteczek...
Budynek Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kędzierzynie-Koźlu - Ulica 1 Maja 3
Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Marzenia do spełnienia, czyli Dzień Nauczyciela w PSP 6 na lirycznie i wesoło
Festiwal Pieśni i Twórczości Patriotycznej
Festiwal Pieśni i Twórczości Patriotycznej
Mistrzostwa Powiatu w Szachach Drużynowych
Turniej Warcabowy z okazji Dnia Chłopaka
Dzień Postaci z Bajek

„Zachowaj trzeźwy umysł”- wśród nich nasz uczeń!

Do konkursu plastyczno-literackiego w ramach ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł” z naszej szkoły zgłoszono osiem prac uczniów naszej szkoły. Z formą literackiego autoportretu zmierzyli się : Julia Kowalkowska, Paulina Konkolewska, Emilia Kuszman, Zuzanna Wójtowicz, Olga Szczerska, Adam Jaglarz, Mieszko Miszczuk, Paweł Gierczak. Wśród laureatów znalazło się pięcioro uczniów z Kędzierzyna-Koźla, Paweł Gierczak – dziś absolwent naszej szkoły- jako jedyny został wyróżniony w kategorii pracy literackiej. Podczas spotkania w Urzędzie Miasta 13 września br. laureatom zostały wręczone nagrody książkowe i dyplomy. W przyszłorocznej kampanii zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych rozwijaniem swoich literackich zdolności i pasji.