Sukcesy plast2017Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni.”

Pani Izabela Drajewicz zachęciła uczniów PG 4 do wykonania prac plastycznych związanych z tematyką pożarniczą. Spośród 84 prac wykonanych na etapie szkolnym jury wyłoniło 12 prac do etapu powiatowego.

Rozstrzygnięcie eliminacji powiatowych XIX edycji, które nastąpiło 7 kwietnia br. okazało się dla niektórych z nich bardzo korzystne.

Do konkursu zgłoszono i zakwalifikowano 148 prac w trzech kategoriach wiekowych, a komisja konkursowa dokonała wyboru 16, które przeszły do następnego, wojewódzkiego etapu konkursu.

W gronie laureatów znalazły się Agata Dołbik z klasy III b i Julia Szymańska z klasy IIId.

Obu autorkom gratulujemy i trzymamy kciuki za powodzenie w następnym etapie!

Więcej informacji oraz zdjęcia prac laureatów na stronie Lokalnej 24.