23 marca 2017 r. odbył się II Konkurs Piosenki Polskiej zorganizowany przez Zespół Szkół nr 4.

Jury w składzie dr Izabela Migocz – przewodnicząca, Sylwia Gawłowska – przedstawicielka Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, Marek Sołtysiak z Radia Opole, Agnieszka Hyla - mgr sztuki w zakresie edukacji muzycznej, Rafał Pulkowski - właściciel studia nagraniowego 2K stwierdziło, iż wykonawcy zaprezentowali wysoki poziom zdolności i umiejętności muzycznych.

W konkurencji solistów wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – Maciej Wójtowicz z Publicznego Gimnazjum nr 5 w Kędzierzynie-Koźlu

II miejsce – Jakub Pietrzak z Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Orląt Lwowskich
w Kędzierzynie-Koźlu

III miejsce – Karolina Zborowska z Publicznego Gimnazjum nr 4 w Kędzierzynie-Koźlu

Wyróżnienie – Julia Warzecha z Zespołu Gimnazjalno-szkolnego z Ujazdu

Wyróżnienie – Anna Szyndzielorz z Publicznego Gimnazjum nr 9 w Kędzierzynie-Koźlu

W konkursie kibicujących drużyn nasi uczniowie byli niepokonani. Wygrali konkurs na transparent i hasło wspierające swojego wykonawcę oraz turniej śpiewania karaoke i Jaka to melodia? Karolinie doping zapewniła drużyna w składzie: Dominika Czyż, Karolina Jopek, Małgosia Małecka, Stella Drozd i Ola Pazurek. Opiekę muzyczną nad ekipą z Czwórki sprawowała Pani Izabela Drajewicz, natomiast do rywalizacji zagrzewała Pani Grażyna Szatkowska.

Więcej informacji oraz galeria fotografii znajduje się na stronie http://www.KK24.pl