Z przyjemnością zawiadamiamy, że Dominika Wieczorek z kl III C
została nagrodzona w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Sam nie palę i innym odradzam", a jej praca otrzymała wyróżnienie w kategorii artystycznej.
10To już siódma edycja konkursu przeznaczonego dla gimnazjalistów województwa opolskiego. Konkurs organizowany jest w ramach rządowego Programu Ograniczania Zdrowotnych Następstw Palenia Tytoniu w Polsce.

Jego organizatorami byli: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu.

Wzięło w nim udział ponad dwadzieścia szkół, w sumie nadesłano 101 prac.
Gratulacje dla Dominiki!!! Podziękowania także dla pozostałych uczestniczek tego ambitnego konkursu, które reprezentowały szkołę: Dominiki Jędrzejczak, Michaliny Turczyniewicz oraz Weroniki Piśniak. Wszystkie prace można oglądać w holu Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu.
Szkolnym koordynatorem konkursu i jego opiekunem była pani Maria Sadowska.